تبلیغات

تحقق بازدهی 110 درصدی در کاذر

    سهام شرکت فراورده نسوز آذر که در کف قیمتی معرفی کردیم با 110 درصد بازدهی در کمتر از نه ماه به هدف رسید و در حال حاضر با مقاومت روبروست و سهامداران می توانند به شناسایی سود بپردازند..

الگوی گارتلی بلند مدتی که در سهام شرکت فراورده نسوز آذر مدتها قبل در کف قیمت معرفی کردیم در حال رسیدن به هدف است و افرادی که طبق پیشنهاد خرید ارائه شده در محدوده 113 تومان وارد سهم شدند می توانند با 110 درصد بازدهی در نه ماه در محدوده مقاومت 230-233 تومان از سهم خارج شوند.

پیشنهاد خرید سهم که در تاریخ دهم آبان ماه سال گذشته بر روی سایت تحت عنوان الگوی هارمونیک صعودی در کاذر، ارائه شد را می توانید در اینجا مشاهده کنید.

تحلیل کاذر

خبر قدیمی درباره کاذر

عرضه بلوک ۱۸.۳ درصدی سهام مقبول دو روزه بعد از مجمع سالانه
فرآورده های نسوز آذر که طی دو روز کاری با رشد قیمت همراه بوده و دیروز نماد آن بسته شده آماده عرضه بلوک ۱۸.۳ درصدی بعد از برگزاری مجمع سالانه شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس ، فرآورده های نسوز آذر طی دو روز کاری و قبل از توقف دیروز نماد با رشد قیمت و صف خرید به یکی از تک سهم های مقبول بازار تبدیل شده بود.

"کاذر" که سه شنبه جاری مجمع سالانه را برگزار خواهد کرد آماده عرضه بلوک 18.3 درصدی در 29 تیر شده است که توسط تکادو انجام می شود و در صورت معامله از ترکیب سهامداری این شرکت 30 میلیارد تومانی خارج خواهد شد.

این بلوک شامل 54 هزار و 900 سهم است که به صورت 32 درصد نقد و مابقی اقساط از سوی شرکت کارگزاری آرمان تدبیر نقش جهان در بازار دوم معاملات بورس روزانه میز فروش خواهد شد.


+ نوشته شده توسط Bors در شنبه، ۲۶ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۹:۴۳ قبل از ظهر، ۲۰ بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: سهم کاذر در بورس، سهام بورسی، معرفی سهام پر سود در بورس
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر