تبلیغات
تحلیل تکنیکال "کبافق"
در تایم هفتگی کبافق شاهد واکنش‌های قابل قبول قیمت به سطوح یک چنگال نزولی هستیم. قیمت با رسیدن به یال بالای چنگال، با مقاومت مهمی رو به رو شده است.

ارشن - در تایم هفتگی کبافق شاهد واکنش‌های قابل قبول قیمت به سطوح یک چنگال نزولی هستیم. قیمت با رسیدن به یال بالای چنگال، با مقاومت مهمی رو به رو شده است. این سطح که در باند ۵۶۰-۵۷۰ واقع شده است می‌تواند به عنوان ترازی برای شناسایی سود خریداران قبلی مورد استفاده قرار گرفته و در صورت شکسته شدن آن می‌توانیم انتظار رشد تا سقف قبلی در ۷۵۰ الی ۸۰۰ تومان را داشته باشیم.

کبافق

کبافق


عضو هیات مدیره "کسرا" عنوان کرد
رونمایی از افزایش سرمایه 1000 درصدی در آینده نزدیک / دیگر عرضه سهام وثیقه از سوی بانکها نداریم / تقسیم سود حداکثری در مجمع عادی سالیانه


مبلغ 80 میلیارد ریال وام بانک اقتصاد نوین و همچنین مبلغ 216 میلیارد ریال بدهی بانک پارسیان شرکت سرامیک های صنعتی اردکان در سال جاری توسط سهامدار عمده تسویه حساب گردیده است و قاعدتاً دیگر عرضه سهام از سوی بانک ها در بازار وجود نخواهد داشت.

هیات مدیره شرکت سرامیک های صنعتی اردکان در راستای حفظ منافع سهامداران با مدیریت حداکثر بهره برداری از منابع موجود، کاهش قیمت تمام شده، افزایش سودآوری، تغییر در نوع محصولات و تولید محصولات جدید قابل مصرف در صنایع مطمئن تر و استراتژیک مانند صنایع نفت، گاز ، پتروشیمی و فولاد تلاش خود را توسعه و ورود شرکت به جمع شرکتهای دانش بنیان و ادامه تحقیقات و توسعه جهت تولید محصولات جدید و محصولاتی که در شرایط بحرانی منابع این مرز و بوم را با خطر مواجه خواهد نمود برنامه ریزی و اقدام نموده است.

 عضو هیات مدیره شرکت سرامیک های صنعتی اردکان ضمن بیان این مطلب در گفتگو با خبرنگار بورس نیوز اظهار داشت: با نظر به اینکه این شرکت دانش بنیان بوده و زیر ساختهای لازم جهت تحقیقات و توسعه و تولید محصولات جدید را دارد و با تمام توان در راستای تولید محصولات هایتک و مورد نیاز صنایع خصوصا صنای نفت و گاز و پتروشیمی حرکت نموده و امید است این روند رو به رشد در سال جاری با افزایش سرمایه و تکمیل پروژه های در دست اجرا و در نتیجه افزایش ظرفیت تولید و فروش علاوه بر افزایش قابل ملاحظه سود سهامداران، شرکت را در برنامه ریزی توسعه های آتی و موفقیت دست یابی به اهداف عالی شرکت نائل خواهد نمود.

محمدرضا لطف اله خواجو در ادامه در خصوص محصولات شرکت توضیح داد: در حال حاضر از محصولات این مجموعه می توان انواع سرامیک بال آلومینایی و سیلیکاتی، کاتالیست و جاذب، لاینرها و پوشش های سرامیکی ضد سایش آلومینایی، انواع گلوله، لاینرهای آلومینایی آسیاب، آجر های ضد اسید و انواع قطعات ویژه سرامیکی مهندسی بر پایه آلومینایی و سیلیکاتی را نام برد.

وی تصریح کرد: هرکدام از این دسته محصولات بسته به خواص منحصر به فرد خود کاربردهای وسیعی در صنایع مختلف دارد که از جمله مهمترین این صنایع می توان به صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، کمپرسور سازی،آهن، فولاد، معادن، صنایع کاشی و سرامیک، چینی لعاب، سیمان و صنایع غذایی اشاره کرد.

این مقام مسئول در خصوص برنامه افزایش سرمایه شرکت گفت: افزایش سرمایه این مجموعه از مبلغ 42.5 میلیارد ریال به مبلغ 407میلیارد ریال از محل مازاد تجدید ارزیابی در حال پیگیری می باشد که پس از دریافت مجوز از سازمان بورس جهت برگزاری مجمع فوق العاده اقدامات لازم به عمل خواهد آمد.

لطف اله خواجو از مهمترین اقدامات سهامدار عمده "کسرا" طی سال جاری گفت: مبلغ 80 میلیارد ریال وام بانک اقتصاد نوین و همچنین مبلغ 216 میلیارد ریال بدهی بانک پارسیان شرکت سرامیک های صنعتی اردکان در سال جاری توسط سهامدار عمده تسویه حساب گردیده است و قاعدتاً دیگر عرضه سهام از سوی بانک ها در بازار وجود نخواهد داشت .

این عضو هیات مدیره در خصوص دیگر برنامه ها و اقدامات مهم شرکت مهندسی معدنی زرین پودر نوین کسرا (معدن سنگ آهن ) عنوان کرد: با توجه به قراردادهای منعقده در خصوص افزایش ظرفیت تولید تا میزان 30 هزار تن با انتخاب پیمانکار جدید جهت تولید و تحویل به موقع ماده معدنی اقدامات لازم به عمل آمده است. ضمناً در راستای افزایش ظرفیت تولید افزایش سرمایه از مبلغ 3 میلیارد ریال به مبلغ 60 میلیارد ریال جهت انجام در دستور کار این شرکت قرار دارد.

وی در خاتمه با توجه به نزدیک بودن مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت در خصوص پیشنهاد هیات مدیره برای تقسیم سود گفت: با توجه به روال سنوات قبل هیات مدیره تقسیم حداکثر سود در مجمع عمومی عادی سالیانه را پیشنهاد می نماید.

 اپراتور برتر در چشم انداز ۱۴۰۴ مشخص شد
همراه اول جایزه اپراتور برتر را در همایش سیاست های صنعتی، تجاری و خدماتی در افق ۱۴۰۴ دریافت کرد.


همراه اول جایزه اپراتور برتر را در همایش سیاست های صنعتی، تجاری و خدماتی در افق ۱۴۰۴ دریافت کرد.

به گزارش بورس نیوز به نقل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، همایش سیاست های صنعتی، تجاری و خدماتی در افق ۱۴۰۴ روز شنبه ۲۶تیر ماه با حضور علی طیب نیا وزیر اقتصاد و دارایی، علی ربیعی وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی، الهام امین‌زاده دستیار رئیس‌جمهور در امور شهروندی، محسن جلالی پور رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران، رحیم زارع رئیس فراکسیون ۱۴۰۴ و جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار شد.

در این همایش، شرکت ها و سازمان ها در ۹ حوزه «بانکداری»، «فناوری اطلاعات»، «گردشگری»، «اپراتوری تلفن همراه»، «نفت، گاز و پتروشیمی»، «صنایع غذایی»، «آموزش»، «صنعت دارو» و «شرکت های دانش بنیان و فناور محور» ارزیابی شده و شرکت های برتر هر حوزه مورد تجلیل قرار گرفتند. بدین ترتیب در بخش اپراتوری تلفن همراه از سوی شورای ارزیابی فراکسیون افق ۱۴۰۴، همراه اول به عنوان اپراتور برتر تلفن همراه معرفی شد و تندیس و لوح تقدیر این همایش را دریافت کرد.

در بخشی از این لوح تقدیر خطاب به مدیرعامل همراه اول آمده است: «این لوح تقدیر به آن شرکت محترم به عنوان یکی از برترین های صنایع و واحدهای اثرگذار در تحقق سند چشم انداز افق ۱۴۰۴ اعطا می گردد».

هدف از برگزاری این همایش، تامین اهداف سند چشم انداز ۲۰ ساله کشور در همه ابعاد موضوعی آن و بررسی ساز و کارها، سیاست ها و راهبردهای صنعتی و تجاری با تاکید بر فعالیت های بخش خصوصی، ترغیب و تشویق این بخش به عنوان موتور محرک اقتصاد کشور و همچنین فرهنگسازی در این زمینه بود.

در همین راستا علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی نیز، با ارسال پیامی به همایش سیاست های صنعتی، تجاری و خدماتی در افق ۱۴۰۴، این سند را راهنمایی برای تمامی بخش ها دانست و عنوان کرد: افق ۱۴۰۴ صرفاً یک مقطع نمادین برای توسعه کشور نیست، بلکه این چشم انداز برای همه قوا و بخش های کشور چراغ راهنماست و به عنوان سند بالادستی باید لحاظ شود.


 

+ نوشته شده توسط Bors در دوشنبه، ۲۸ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۶ قبل از ظهر، ۶۷ بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: تحلیل تکنیکال کبافق، تحلیل سهام کبافق، نمودار سهام، اخبار بورسی 24
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر