تبلیغات
شرکت کارگزاری نهایت نگر گزارش می دهد:

شاه نشین بندر به قیمت مقاومت نزدیک شد

"شبندر"، در حالی از کمند محدوده تراکمی خود فرار کرده است که 68 روز زمان صرف ساختن این الگو کرده بود و اکنون در حالی به استقبال مقاومت 550 تومانی خود می‌رود که این موج صعودی را از 50 درصد فیبوناچی ریتریسمنت استارت زده است.

شرکت کارگزاری نهایت نگر گزارش می دهد:

شاه نشین بندر به قیمت مقاومت نزدیک شد

"شبندر"، در حالی از کمند محدوده تراکمی خود فرار کرده است که 68 روز زمان صرف ساختن این الگو کرده بود و اکنون در حالی به استقبال مقاومت 550 تومانی خود می‌رود که این موج صعودی را از 50 درصد فیبوناچی ریتریسمنت استارت زده است.
در روزهای اخیر در نمادهای گروه نفتی با لیدری شرکت‌های پالایشی شاهد تحرکات مثبت و رشد قیمت هستیم. پالایشی‌ها که در کوتاه مدت بازدهی خوبی را نصیب سهامداران خود نموده‌اند، در روزهای جاری با سطوح مقاومتی مهمی رو به رو می‌شوند که پتانسیل بالایی برای کشیدن ترمز رشد این گروه دارد. در ادامه به تحلیل نماد شبندر به عنوان یکی از لیدرهای این گروه می‌پردازیم.

براساس گزارش شرکت کارگزاری نهایت نگر، شبندر در حالی از کمند محدوده تراکمی خود فرار کرد که 68 روز زمان صرف ساختن این الگو کرده بود و اکنون در حالی به استقبال مقاومت 550 تومانی خود می رود که این موج صعودی را از 50 درصد فیبوناچی ریتریسمنت استارت زده است.

 

چنانچه قیمت موفق به شکست این سطح شود انتظار می رود قیمت در میان مدت خود را به سقف کانال فرضی و همپوشانی تراز 100 اکسپنشن و 200 درصد اکستنشن برساند. صعود قیمت با همان زاویه و شیب موج صعودی قبلی در نوع خود جالب است. همچنین قیمت با قدرت خود را بالای اجزای ایچیموکو تثبت کرده است و کمو را وادار به تغییر حالت از نزولی به صعودی کرده که نشان از قدرت موج شکل گرفته دارد. مادامی که قیمت بالای کی جن سن قرار دارد می توان با صعود قیمت همراه بود و در میان مدت انتظار رشد بیشتر را داشت اما در کوتاه مدت مقاومت 550 تومان را پیش رو داریم.

 
شاه نشین بندر به قیمت مقاومت نزدیک شد
 

 

شاه نشین بندر به قیمت مقاومت نزدیک شد

لیدر پالایشگاه‌ها اطلاعات ۳ ماهه بدون گزارش مالی داد و آماده بازگشت به بورس شد

پالایشگاه بندرعباس آمار تولید سه ماه اول سال و فروش دو ماهه را بدون گزارش مالی ارایه کرد تا مقدمات بازگشایی نماد این لیدر پالایشگاه ها فراهم شود.
 

به گزارش بورسینس به نقل از پایگاه خبری بورس پرس، پالایشگاه بندرعباس که مجمع سالانه هفته پیش را با تقسیم سود 20 تومانی هرسهم برگزار کرده ، آمار تولید سه ماه اول سال و فروش دو ماهه را ارایه کرد تا مقدمات بازگشایی نماد این لیدر پالایشگاه ها فراهم شود.

براساس این گزارش، "شبندر" 1.3 هزار میلیارد تومانی که سود هر سهم سال مالی جاری را 150 ریال پیش بینی کرده، گزارش عملکرد سه ماه اول سال را به دلیل عدم دریافت نرخ فروش خوراک و فروش فراورده ها اعلام نکرده است.

محمدرضا صدری مدیرمالی این شرکت با ارسال نامه ای به سازمان بورس ضمن ارایه آمار تولید و فروش درباره عدم امکان ارایه گزارش سه ماه توضیح داده است:

 

شفاف سازی "شراز" در خصوص عدم ارائه صورت های مالی 3 ماهه سال 95

به گزارش خبرنگار بورس نیوز، شرکت پالایش نفت شیراز براساس گزارش شفاف سازی اطلاعات در خصوص عدم ارائه صورت های مالی 3 ماهه سال 95 اعلام نموده که با توجه به عدم دریافت اطلاعات مقداری فروش فرآورده ها و اطلاعات مربوط به نرخ های نفت خام و میعانات گازی و فرآورده ها در سال 1395 از شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران، تهیه گزارشات مالی سه ماهه اول سال 95 امکان پذیر نمی باشد.

 همچنین به علت عدم محاسبه عملکرد و سود و زیان سه ماهه اول سال 95، امکان مقایسه عملکرد واقعی با پیش بینی اولیه وجود ندارد و مفروضات مربوط به اولین پیش بینی در سال مالی منتهی به 1395/12/30 کماکان به قوت خود باقی است. بدیهی است به محض دریافت اطلاعات گزارش مزبور سریعا تهیه و جهت اطلاع کلیه سهامداران در سامانه کدال منتشر می گردد.

 شفاف سازی "شپنا" در خصوص دلیل عدم ارائه پیش بینی ۳ ماهه ۹۵

به گزارش خبرنگار بورس نیوز، شرکت پالایش نفت اصفهان براساس گزارش شفاف سازی اطلاعات در خصوص دلیل عدم ارائه پیش بینی ۳ ماهه ۹۵ اعلام نموده که این شرکت بطور مستمر پیگیر دریافت اطلاعات مالی از شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران جهت نهایی سازی گزارش پیش بینی سال 95 بر اساس عملکرد 3 ماهه اول سال می باشد.

 لذا به محض دریافت اطلاعات، گزارش مزبور تهیه و در اختیار سهامداران و سازمان قرار خواهد گرفت. بدیهی است تا زمان دریافت اطلاعات جدید پیش بینی قبلی عملکرد سال 95 از نظر این شرکت معتبر می باشد. 
+ نوشته شده توسط Bors در شنبه، ۱۶ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۱۲ قبل از ظهر، ۲۱ بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: تحلیل سهم شبندر، تحلیل تکنیکال سهام شاه بندر، تحلیل سهام پالایشگاه بندرعباس
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر